Al. Armii Krajowej 220 lok. 108, Bielsko-Biała
REALIZUJEMY ZADANIA
Kwiecień
06
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW 2024 (ranking Senior) – Kleszczewo
więcej szczegółów
12
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI 2024 Białystok
więcej szczegółów
13
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (STREFA D) 2024 Lutynia
13
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE WKF BESUTO CUP W WITKOWIE 2024
więcej szczegółów
14
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (STREFA A) 2024 Tczew
więcej szczegółów
19
KARATE 1 Premier League 2024 Cairo (Ranking Senior)
więcej szczegółów
20
GRAND PRIX PLESZEW 2024 (ranking U14,U16,U18,U21)
więcej szczegółów
26
KONSULTACJE KN COS SENIOR 04.2024
27
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (STREFA C) 2024 Chynów
więcej szczegółów
27
XV Grand Prix Śląska Polsko Czeskiego 2024 Głubczyce
więcej szczegółów
27
Semniarium z Valerii Chobotar Bydgoszcz 2024
27
Puchar Mazowsza 2024 Chynów
28
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (STREFA B) 2024 Bydgoszcz
więcej szczegółów
28
Mistrzostwa Kujaw i Pomorza – Bydgoszcz 2024
więcej szczegółów
Maj
08
Mistrzostwa Europy Seniorów 2024 Zadar (Ranking Senior) Para -Karate
więcej szczegółów
11
Arashi Cup Legnica 2024
więcej szczegółów
12
POMERANIA CUP Rumia 2024
więcej szczegółów
16
KARATE 1 Youth League 2024 Hiszpania (Ranking U14, U16, U18, U21)
więcej szczegółów
18
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny – Prudnik – 2024
18
IV Ogólnopolski Turniej SILVER CUP Strzałkowo 2024
25
III Sudets Open – Karate Grand Prix Karpacz 2024
więcej szczegółów
25
II Ogólnopolski Turniej Karate WKF Ippon Cup 2024 – Koronowo
31
KARATE 1 Premier League 2024 Rabat (Ranking Senior)
więcej szczegółów
Czerwiec
01
II Puchar Młodego Mistrza 2024 Grodzisk Maz.
01
Seminarium Kumite Karate WKF z Rudikiem Sagrunovem – Witkowo 2024
08
MISTRZOSTWA POLSKI KADET, JUNIOR, U21 – 2024 (ranking U16, U18, U21) Zielonki-Parcela
15
MISTRZOSTWA POLSKI PARA-KARATE 2024 Głubczyce
15
Wielkopolski Sparing Camp- seminarium szkoleniowe z Bartoszem Wzorkiem Strzałkowo 2024
16
Kurs Sędziowski Makroregion B – 2024 Mosina
więcej szczegółów
27
KARATE 1 Youth League 2024 Porec (Ranking U14, U16, U18, U21)
więcej szczegółów
Sierpień
08
KARATE 1 Youth League 2024 Meksyk (Ranking WKF U14, U16,U18, U21)
więcej szczegółów
30
KONSULTACJE KN KADET,JUNIOR, U21 COS 08.2024
31
Letnie Seminarium Kumite Świecie 2024
Wrzesień
07
KONSULTACJE KN KADET,JUNIOR 09.2024
13
KARATE1 Series A 2024 Salzburg (Ranking Senior)
więcej szczegółów
14
Bonsai Cup Rozdrażew 2024
20
BUDAPESZT OPEN (ranking U16,U18,U21) 2024
więcej szczegółów
28
Międzynarodowe Grand Prix Beskidów, Jaworze – 2024
Październik
05
II Ogólnopolski Turniej karate SHUTO CUP 2024 Stargard Gdański
05
I CARBO ENERGIA CUP 2024 – Bogatynia
więcej szczegółów
09
Mistrzostwa Świata Kadet, Junior, U21 -2024 Wenecja (Ranking U16,U18, U21)
więcej szczegółów
12
XII Turniej YAMABUSHI CUP Świecie 2024
19
POLISH OPEN BIELSKO-BIAŁA 2024 (ranking U14,U16,U18,U21, Senior)
więcej szczegółów
26
X Jubileuszowy Turniej KARATE WKF SOKUDO CUP – Otwock 2024
Listopad
03
Bushido-Cup Bydgoszcz 2024
09
GRAND PRIX TCZEW KARATE WKF 2024, Tczew (Ranking U14, U16, U18)
16
WARSAW CUP 2024
16
XXII Zduny Cup 2024
20
Mistrzostwa Świata Drużynowe 2024 Pamplona
więcej szczegółów
23
X Grand Prix Lębork 2024
23
Puchar Gór Opawskich – Prudnik 2024
24
MISTRZOSTWA POLSKI MASTERSÓW 2024 Lębork
30
III PUCHAR POLSKI DZIECI I MŁODZIKÓW 2024 (ranking U14) Grodzisk Maz.
Grudzień
05
KARATE 1 Youth League 2024 Wenecja (Ranking U14, U16, U18,U21)
więcej szczegółów
20
KONSULTACJE KN KADET,JUNIOR,U21,SENIOR COS 2024
27
KONSULTACJE KN KADET,JUNIOR COS 12.2024
Start
Związek
Karate dyscypliną olimpijską
Zarząd
Zarząd
Uchwały zarządu
Walne Zgromadzenie
Walne Zgromadzenie
Uchwały
Komisja Rewizyjna
Komisja Rewizyjna
Informacje
Komisja Dyscyplinarna
Komisja Dyscyplinarna
Postępowania
Dokumentacja
Komisja Sędziowska
Komisja Sędziowska
Dokumentacja
Wykaz sędziów
Komisja DAN
Komisja DAN
Dokumentacja
Komisja Karate Masters
Dokumentacja
Sztab szkoleniowy
Dokumentacje
Kluby
Kalendarz
Sport
Sport młodzieżowy i wyczynowy
Powołania
Wyniki
Dokumentacje
Sport powszechny
Powołania
Wyniki
Dokumentacje
Szkolny
Powołania
Wyniki
Dokumentacje
Parakarate
Powołania
Wyniki
Dokumentacje
Ranking PUK i WKF
Inne
Karate bez dopingu
Równość i bezpieczeństwo w Karate
Multimedia
Partnerzy
Nadużycia
Kontakt
Strona główna
»
Kluby
Kluby
Stowarzyszenie Sportowe YAMABUSHI
Wyzwolenia 107/97, 85-790 Bydgoszcz
781336380
jankowski.karate@interia.pl
www.yamabushi-karate.pl
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji „ARAWASHI”
Kwiatkowskiego 24, 55-011 Siechnice
601198108
kontakt@arawashi.pl
www.arawashi.pl
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji IKEN
59-700 Bolesławiec u.Kraszewskiego 30
607492206
bielina@o2.pl
Strzałkowski Klub Karate
Wólka 1, 62-420 Strzałkowo
603847506
mateusz.zarzecki1@wp.pl
Szamotulski Klub Karate
64-500 Szamotuły ul.Mickiewicza 9
503160127
karateszamotuly@poczta.fm
karateszamotuluy.pl
Tarnogórski Klub Sportowy Karate
42-600 Tarnowskie Góry ul.Obwodnica 8/2.27
500066682
biuro@tkskarate.pl
www.tkskarate.pl
Toruński Klub Karate-Do RONIN
Śląskiego 6c/115, 87-100 Toruń
502762598
ronin-torun@tlen.pl
www.ronin.torun.pl
Uczniowski Klub Sportowy „UKEMI”
3 Maja 9, 63-740 Kobylin
535 985 582
karateukemi@gmail.com
UKS Błyskawica
Szkolna 3, 62-090 Rokietnica
karate.rokietnica@gmail.com
UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
Królewska 59a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
530483592
uks@budogrodzisk.pl
www.budogrodzisk.pl
« Poprzednie
1
…
9
10
11
12
Następne »
Dołącz do nas
na facebooku
Polska Unia Karate
Więcej
Wyszukiwarka klubów
Multimedia
Więcej
Wyszukiwarka klubów
Znajdź
swój klub
Multimedia
Skip to content
Open toolbar
Narzędzia ułatwień dostępu
Zwiększ tekst
Zmniejsz tekst
Czarno-biały
Wysoki kontrast
Odwrócenie kolorów
Jasne tło
Podkreślanie linków
Czytelniejszy font
Reset