Karate Polska

Egzaminy na stopnie mistrzowskie DAN, Pleszew.

C700x420

Zarząd Polskiej Unii Karate uprzejmie informuje, iż 30 listopada 2018r. w przeddzień II Szkolenia Trenerskiego Polskiej Unii Karate, w sali gimnastycznej przy ZSP nr 2 pl. Kościuszki w Pleszewie, przeprowadzone zostaną egzaminy na stopnie mistrzowskie DAN.

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest :

  • przysłanie zgłoszenia do Biura PUK na adres: biuro@karate-polska.pl do dnia 19.11.2018r.;
  • wpłata na konto PUK opłaty za egzamin w kwocie 300 PLN;
  • zgoda i potwierdzenie stopnia 1 KYU od trenera klubowego (nie jest potrzebny dyplom w celu weryfikacji);
  • aktualny dyplom ze stopniem DAN – w przypadku egzaminu na kolejny stopień DAN + wpłata 100 PLN za rejestrację stopnia.

Zakres egzaminu zostanie przesłany osobom zainteresowanym. Biuro PUK będzie prowadzić ewidencję tylko stopni mistrzowskich DAN. Osoby zainteresowane rejestracją aktualnego stopnia mistrzowskiego DAN, proszone są o przesłanie kopii dyplomu potwierdzającego aktualny stopień na adres Biura PUK oraz o dokonanie opłaty weryfikacyjnej w kwocie 100 PLN.

Osoby, które będą chciały uzyskać certyfikat stopnia mistrzowskiego DAN potwierdzony przez WKF, mogą to zrobić tylko za pośrednictwem Polskiej Unii Karate.

KOMUNIKAT DO POBRANIA W PDF

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content