Karate Polska

Kalendarz

08.01.2022r.

ZIMOWE SEMINARIUM KUMITE – KARATE WKF Z DENYSEM MOROZOVEM I IRINĄ ZARETSKĄ / ŁÓDŹ

21-23.01.2022r.

K1 Youth League /Acapulco/ Meksyk

28-30.01.2022r.

Series A / Pampeluna / Hiszpania


26.02.2022r.

UKEMI SPARING CAMP, Kobylin


11-13.03.2022r.
19.03.2022r.

ARASHI KIDS, Legnica


09-10.04.2022r.
15-17.04.2022r.

Karate 1 /Lizbona/ Portugalia

22-24.04.2022r.

ZGRUPOWANIE KADRY senior

22.04.2022r.

XXVIII Dragon Cup 2022 / Środa Wlkp.

29.04-01.05.2022r.


04-05.06.2022r.

ZGRUPOWANIE KADRY U16, U18, U21

04.06.2022r.

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate, PRUDNIK

10-12.06.2022r.
11.06.2022r.

Otwarty Turniej Karate dla Dzieci i Młodzieży DYNAMIC CUP, Osina

12.06.2022r.

Seminarium kumite z Rudikiem Sagrunoem, Pleszew


26-28.08.2022r.

Seminarium kumite / A. Nikulin (UKR) & Allan Busk (DEN) & H. Keshta (EGY) & A. Jankowski (POL) / Bydgoszcz, ul. Kromera 11 (SP nr 67)


02-04.09.2022r.

K1 Premier League, Baku (Azerbejdżan)

09-11.09.2022r.

Konsultacja kadry narodowej, COS

10-10.09.2022r.
10-11.09.2022r.

Seminarium z: Seryozha Makaryan

11.09.2022r.

MMM STREFA A / Tczew

17-18.09.2022r.

25th Budapest Open (ranking dla U16, U18, U21 & senior)

23-25.09.2022r.

K1 Series A, Kocaeli (Turcja)

24.09.2022r.

MMM strefa C, Chynów

24.09.2022r.

II Turniej Karate WKF Jinkaku Cup /Trzebnica/

24-25.09.2022r.

STAŻ KARATE Z OKAY ARPA (TUR) / CHYNÓW

24.09.2022r.

Puchar Mazowsza, Chynów

27-30.09.2022r.

FISU University World Combat Sports Samsun (Turcja)


08.10.2022r.

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE SILVER CUP, Strzałkowo

08-09.10.2022r.

K1 Premier League, Los Angeles (USA)

14-16.10.2022r.

Konsultacja kadry narodowej, COS

15.10.2022r.

PUCHAR GÓR OPAWSKICH W KARATE, Prudnik

15.10.2022r.

XI turniej karate „YAMABUSHI CUP”, Świecie

26-30.10.2022r.

WKF U16, U18 & U21 World Championships, Konya (Turcja)

29.10.2022r.

UKEMI SPARING CAMP, Kobylin


05.11.2022r.

BUSHI-DO CUP, Bydgoszcz

12-13.11.2022r.

Indywidualne i drużynowe MP U16, U18 & U21

18-20.11.2022r.

K1 Series A, Jakarta (Indonezja)

19.11.2022r.

VIII Grand Prix Lębork

20.11.2022r.

MMM strefa D, Wrocław

20.11.2022r.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, strefa B, ŚREM

20.11.2022r.

XV Puchar Wielkopolski w karate WKF, ŚREM

26-27.11.2022r.

Indywidualne i drużynowe MP seniorów


09-11.12.2022r.

K1 YL, Wenecja (Włochy)

16-18.12.2022r.

Konsultacja kadry narodowej, COS

17-18.12.2022r.

Puchar Polski dzieci i młodzików (U10, U12 & U14)


07.01.2023r.

Zimowe seminarium kumite z D. Morozovem / Łódź


04-05.03.2023r.

Central Europe Open, Bydgoszcz


01-02.04.2023r.

XVIII Harasuto Cup /Łódź/

22-23.04.2023r.

9 th Central Poland Open Grand Prix Karate, Pleszew


20-21.05.2023r.

GRAND PRIX TCZEW KARATE WKF 2023, Tczew

27.05.2023r.

Seminarium szkoleniowe Sallah Mesnaoui / Łódź

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Więcej

Galeria

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub
Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij