Karate Polska

Kalendarz

05-06.01.2019r.

Międzynarodowe Seminarium Kumite z Antonem Nikulinem, Łódź.


23.02.2019r.

VIII Turniej Karate Dzieci i Młodzieży, ŚCINAWA (KLUBOWE)


01-03.03.2019r.
02-03.03.2019r.
15-17.03.2019r.

06-07.04.2019r.
13-14.04.2019r.

11.05.2019r.

Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Szkół w Karate Olimpijskim WKF, Kleszczewo

17-19.05.2019r.
24-26.05.2019r.

Seminarium Kata z Santo Torre, Bielsko-Biała


01.06.2019r.
21-23.06.2019r.

05-07.07.2019r.
31.07-04.08.2019r.

Akademickie Mistrzostwa Europy EUSA, Zagrzeb


24-25.08.2019r.

Seminarium Kata z Luca Valdesi, Warszawa


06-08.09.2019r.

Zgrupowanie Kata z Santo Torre, Głubczyce

14.09.2019r.

XVI Turniej Karate o Puchar Kostrzyńskiego Samorządu, Kostrzyn

14-15.09.2019r.
20-22.09.2019r.
28.09.2019r.

Turniej klubowy AZS UP Wrocław (zawody klubowe)


05.10.2019r.

VII Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Kobylina

10-11.10.2019r.
26.10.2019r.

III Turniej Karate Dzieci i Młodzieży – Lubin Cup 2019 (turniej klubowy)

26.10.2019r.

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE „SOLNO CUP”, Inowrocław


08-11.11.2019r.

Seminarium i Sparing Camp z A.Oliva Seba, Wrocław

08-10.11.2019r.

Antonio Oliva Seba – seminarium karate, Wrocław

09.11.2019r.

Międzynarodowy Turniej Karate „Puchar Gór Opawskich”, Prudnik

09.11.2019r.

Lotto Dynamic Cup /turniej klubowy/

16.11.2019r.

XVII Zduny Karate Cup

16.11.2019r.

Otwarte Mistrzostwa Warszawy Karate WKF

23.11.2019r.

Puchar Polskiej Unii Karate w Karate WKF, Krotoszyn

29.11-01.12.2019r.
30.11.2019r.

Arashi Cup, Legnica

30.11-01.12.2019r.

Grand Prix Lęborka


07.12.2019r.

VIII Mikołajkowy Turniej Karate – Chobienia (turniej klubowy)

08.12.2019r.

Turniej Klubu Sportowego Senshi w Tczewie /Turniej klubowy/

14.12.2019r.

XIII Puchar Wielkopolski w Karate WKF, Śrem


04-05.01.2020r.

Zgrupowanie z Głównym Trenerem Kadry Ukrainy Antonem Nikulinem oraz Stanisławem Horuną – Łódź


29.02-01.03.2020r.

Central Europe Open w Bydgoszczy


07.03.2020r.

Mistrzostwa Polski Seniorów karate WKF

14.03.2020r.

Ronin Copernicus Cup – Toruń

14-15.03.2020r.

Seminarium kata z Luca Valdesi (Warszawa)

28.03.2020r.

Grand Prix Mazovia Karate WKF, Zielonki Parcela k. Warszawy


04-05.04.2020r.

XVI Puchar Harasuto – Łódź

18.04.2020r.

VIII Puchar Krajny i Pałuk w Karate WKF – Paterek k. Nakła nad Notecią

24-26.04.2020r.

VIII Grand Prix Tczewa


09.05.2020r.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO SZKÓŁ W KARATE WKF 2020 /Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada. Kleszczewo /organizator SK Pionier przy GOKiS w Kleszczewie/

09.05.2020r.

11 Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego

16-17.05.2020r.

7th Central Poland Open Grand Prix Karate WKF Pleszew

23-24.05.2020r.

Akademickie Mistrzostwa Polski, AZS Wrocław

30.05.2020r.

XXX Leszczyńskie Mistrzostwa Karate o Puchar Prezydenta Miasta Leszna


18-20.09.2020r.

Seminarium z Santo Torre Głubczyce

26.09.2020r.

IX „YAMABUSHI CUP” – Świecie


03.10.2020r.

Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej – Brzozówka (Gmina Obrowo)

10.10.2020r.

XIV Zawody Dzieci i Młodzieży w Karate Olimpijskim WKF o Puchar Burmistrza Kościana

24-25.10.2020r.

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców karate WKF


07-08.11.2020r.

Puchar Polski karate WKF

14.11.2020r.

VII Grand Prix International Karate WKF Lębork

21.11.2020r.

V Solno Cup. Inowrocław


12.12.2020r.

XIV PUCHAR WIELKOPOLSKI W KARATE WKF ŚREM 2020 /organizator Śremski KK/

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Więcej

Galeria

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub
Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij