Karate Polska

Kontakt

Polska Unia Karate

NIP 5472189065
REGON 368940330
Ul. Widok 12, 43-300 Bielsko-Biała
Email: biuro@karate-polska.pl
Tel. Kom. 509631911
Nr konta: 65 1240 4142 1111 0010 7750 5618
(Bank Polska Kasa Opieki S.A.)
 

 

Dyrektor Biura
Konrad Połtorzecki
Tel. Kom. 793686168
k.poltorzecki@karate-polska.pl

Prezes Zarządu

Paweł Połtorzecki
Tel. Kom. 607 405 747
p.poltorzecki@karate-polska.pl

 

Wiceprezes Zarządu

Mirosław Adamowski
Tel. Kom. 602 662 880
m.adamowski@karate-polska.pl

 

Wiceprezes Zarządu

Andrzej Zarzycki
Tel. Kom. 602 646 194
a.zarzycki@karate-polska.pl

 

Członek Zarządu

Maurycy Wawrzyniak
Tel. Kom. 607 034 706
m.wawrzyniak@karate-polska.pl

Sekretarz Generalny

Andrzej Jankowski
Tel. Kom. 781 336 380
a.jankowski@karate-polska.pl

 

RZECZNIK PRASOWY

Marek Kamiński
Tel. Kom. 603995432
media@karate-polska.pl

 

Rzecznik dyscyplinarny

Durga Szymańska
Tel. Kom. 602276989
durga@op.pl

 

Koordynator ds. walki z dopingiem

Patrycja Rycerz
Tel. Kom. 693272693
patrycja.rycerz1993@gmail.com




Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Polską Unię Karate, ul. Widok 12, 43-300 Bielsko-Biała, NIP 5472189065 REGON 368940330
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Polską Unię Karate, ul. Widok 12, 43-300 Bielsko-Biała, NIP 5472189065 REGON 368940330


Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Więcej

Galeria

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub
Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij