Karate Polska

HARASUTO CUP przeniesione na inny termin

Harasuto

INFORMACJA OD ORGANIZATORÓW HARASUTO CUP

Drodzy rodzice, zawodnicy, trenerzy i sędziowie.

Z przykrością informujemy, że tegoroczny turniej 'Harasuto Cup’ zostanie przeniesiony na inny termin z powodu koronawirusa. Dla naszego wspólnego dobra, Władze Miasta oraz Minister Zdrowia zalecili lub wręcz nakazali, odwołanie lub przełożenie wszystkich imprez sportowych i kulturalnych. Co więcej, wszystkie imprezy masowe zostały odwołane, a szkoły i uniwersytety zamykane w ramach środków ostrożności. O nowym terminie poinformujemy Was w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Rozprzestrzeniający się szybko wirus musi być jak najszybciej zwalczony, dlatego też musimy zastosować się do odgórnych poleceń rządu.
Jesteśmy w pełni przygotowani i gotowi do zorganizowania Harasuto Cup, dlatego też jak tylko pojawi się nowa data turnieju, zapraszamy Was wszystkich serdecznie. Wszystkie informacje będą dostępne na Facebooku oraz na sportdata.org.

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content