Karate Polska

Karate 1 Series A – Salzburg 2018

Sazlb

W pierwszy weekend marca,  w Salzburgu, odbyła się kolejna edycja, jednego z najbardziej prestiżowych turniejów karate na świecie. Karate 1 Series A, jest wpisana w cykl imprez sportowych wyłaniających najlepszych zawodników na zbliżające się Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020. Pomimo braku wyniku medalowego, z dumą możemy pochwalić naszych zawodników, którzy spośród 224 przeciwników, w kategorii kata mężczyzn, odpali dopiero w trzecich rundach. Mateusz Tomiczek, Bartosz Mączka oraz Mikołaj Dobrzyński przegrali swoje trzecie walki z utytułowanymi zawodnikami m.in. z Japonii, Francji czy Słowacji. Był to najlepszy start polskich zawodników na tym turnieju.

Przed Mateuszem, Bartkiem i Mikołajem kolejny start kontrolny, na dużym międzynarodowym turnieju, który odbędzie się w dniach od 09 do 11 marca, w Stolicy Słowacji – Bratysławie. Zawodnicy sprawdzą swoje siły również w konkurencji drużynowej.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych turniejach !

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content