Karate Polska

Komunikat Zarządu PUK z dnia 27.07.2018 r.

Pukwkf1

Polska Unia Karate jako członek i wyłączny przedstawiciel World Karate Federation w Polsce, zobligowana jest do przestrzegania przepisów, regulacji i wytycznych zawartych w Statucie WKF, jak również w uchwałach Komitetu Wykonawczego WKF. W związku z powyższym Zarząd Polskiej Unii Karate przypomina, że PUK nie może autoryzować, finansować oraz akceptować organizowania i udziału w zawodach sportowych wyznaczonych jako Mistrzostwa /Puchar/ Polski, Europy i Świata w Karate,  inne niż autoryzowane przez WKF. Zastrzeżenie to dotyczy wszystkich członków Polskiej Unii Karate (klubów, zawodników, trenerów, sędziów).

Pod auspicjami związku należącego do WKF mogą zostać zorganizowane tylko jedne zawody nazwane Mistrzostwami danego kraju w Karate, w których mogą wziąć udział kluby i zawodnicy należący do  narodowego związku WKF, w tym przypadku PUK. WKF nie zabrania organizacji stylowych zawodów pod auspicjami związków zrzeszonych w WKF pod warunkiem nieużywania w nazwie zawodów zwrotu Mistrzostwa /Puchar/ Polski, Europy, Świata oraz słowa „Karate”.

Paweł Połtorzecki
Prezes Zarządu

KOMUNIKAT DO POBRANIA

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content