Karate Polska

Kongres Europejskiej Federacji Karate – 09.05.2018r.

Antonio Male

W Nowym Sadzie (Serbia), 9 maja br.,  w przeddzień 53.  Mistrzostw Europy w Karate, odbył się Kongres Europejskiej Federacji Karate (EKF). W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele 49 europejskich związków karate w tym Prezes PUK Paweł Połtorzecki, któremu towarzyszył Wiceprezes PUK Mirosław Adamowski. Podczas Kongresu, Prezes EKF Antonio Espinos (będący równocześnie Prezesem Światowej Federacji Karate – WKF) poinformował zebranych, że z dniem 13 kwietnia 2018 roku, nowym członkiem EKF i WKF oraz jedynym przedstawicielem tych dwóch federacji w Polsce została Polska Unia Karate na czele z Prezesem Pawłem Połtorzeckim. Informacja ta została przyjęta przez uczestników Kongresu gromkimi brawami.

Po zakończeniu spotkania Prezes Połtorzecki odebrał gratulacje oraz życzenia owocnej pracy nad dalszym rozwojem Karate w Polsce. Prezes PUK zapewnił o ścisłej współpracy ze Światową Federacją Karate. Dodał również, że  głównym celem działalności Polskiej Unii Karate jest zabezpieczenie interesów polskich zawodników rywalizujących według przepisów WKF.

Antonio

Od lewej: Mirosław Adamowski (Wiceprezes PUK), Antonio Espinos (Prezes EKF i WKF), Paweł Połtorzecki (Prezes PUK).

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content