Karate Polska

List Antonio Espinosa do prezesa PUK

Img 9895

Polska Unia Karate jest członkiem WKF dopiero od kilku lat, z Tobą jako Prezesem od samego początku. W tych latach, Karate w Polsce rozwijało się jak nigdy wcześniej, udowadniając, że podjęta przez WKF decyzja o przyjęciu PUK jako narodowej federacji w Polsce była właściwa do ochrony i promowania interesów Karate w kraju – pisze w liście prezydent WKF Antonio Espinos.

LIST ANTONIO ESPINOSA prezydenta World Karate Federation do prezesa PUKu PAWŁA POŁTORZECKIEGO

Poniżej tłumaczenie listu na język polski:

Drogi Pawle,

Piszę do ciebie w kontekście niedawnej decyzji o włączeniu Karate do programu sportowego Igrzysk Europejskich w Polsce w 2023 roku. Wszyscy wiemy, że nie było to łatwe zadanie, i że wymagało wiele czasu, pracy i wysiłku, ale na koniec osiągnięcie tak ważnego celu dowodzi, że gdy pracujemy razem, siła którą możemy pokazać sprawia, że wszystko jest możliwe.

Polska Unia Karate jest członkiem WKF dopiero od kilku lat, z Tobą jako Prezesem od samego początku. W tych latach, Karate w Polsce rozwijało się jak nigdy wcześniej, udowadniając, że podjęta przez WKF decyzja o przyjęciu PUK jako narodowej federacji w Polsce była właściwa do ochrony i promowania interesów Karate w kraju.

Ty, jako prezydent PUK, miałeś ogromne znaczenie dla tego sukcesu. Zawsze okazywałeś się lojalny zasadom i interesom WKF, pracując niestrudzenie z nami dla osiągnięcia wspólnych celów. Obecność Karate na Igrzyskach Europejskich w 2023 roku to dobry, ale również bardzo ważny wynik tej pracy, za co chcę Ci osobiście podziękować i pogratulować.

Uznanie PUK jako członka WKF w 2018 roku było bez wątpienia właściwą decyzją, i cieszymy się na dalszą współpracę z Tobą i Polską Unią Karate w nadchodzących latach, a w szczególności w 2023 r., aby jak najbardziej wykorzystać udział Karate w trzeciej edycji Igrzysk Europejskich w twoim kraju.

Z wyrazami szacunku,

Antonio Espinos

Prezydent WKF

 

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content