Karate Polska

MMM Polskiej Unii Karate w Karate WKF.

4

Mając na uwadze zapewnienie polskiej młodzieży uzdolnionej sportowo, trenującej karate WKF, optymalnych warunków do szkolenia i współzawodnictwa, oraz możliwości podnoszenia poziomu sportowego w dyscyplinie olimpijskiej, Polska Unia Karate podjęła działania w zakresie organizacji Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Polskiej Unii Karate w Karate WKF w 3 strefach i imprezy głównej PUK w 2018 roku – Mistrzostw Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców PUK w Karate WKF – Turnieju Nadziei Olimpijskich (regulamin zawodów, termin oraz miejsce zostaną opublikowane w późniejszym terminie).

Komunikaty z tych zawodów zostaną wysłane do Departamentu Sportu Wyczynowego Ministerstwa Sportu i Turystyki i Zespołu Sportu Młodzieżowego – Instytutu Sportu w Warszawie wraz z uzasadnieniem  i prośbą o uznanie  ich do punktacji w SSM w Karate WKF.

MMM PUK STREFA B – REJESTRACJA

MMM PUK STREFA C – REJESTRACJA

MMM PUK STREFA D – REJESTRACJA

Aneks do Regulaminu MMM PUK:

  1. kata 9.1 – 7.3 kyu – minimum 2 kata (od Taykyoku Shodan) naprzemiennie
  2. Prosimy o uwzględnienie w zgłoszeniu aktualnych wag zawodników! Po upłynięciu terminu zgłoszeń nie będzie możliwości przepisywania zawodników do innej kategorii wagowej. W dniu zawodów będzie istniała wyłącznie możliwość skreślenia zawodnika z listy startujących.
  3. Weryfikacja stopni nastąpi na podstawie bazy klubów wkf.sportsid.org
Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content