Karate Polska

Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF

Mplogo

Szanowni Państwo, w imieniu Organizatorów: Polskiej Unii Karate, Polskiego Związku Karate Tradycyjnego oraz Stowarzyszenia Sportowego „Yamabushi” mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate WKF, które odbędą się 15 czerwca 2019 roku w Świeciu.

Celem zawodów jest wyłonienie najlepszych zawodników i drużyn w ramach dyscypliny karate WKF, weryfikacja kadry Polskiej Unii Karate (punktacja wg Regulaminu Rankingu Współzawodnictwa Sportowego PUK). Mistrzostwa Polski są turniejem rankingowym i kwalifikacyjnym na Mistrzostwa Europy i Świata Seniorów w Karate WKF w 2020. Jedynie zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach Polski będą brani pod uwagę przy powoływaniu reprezentacji Polski na  Mistrzostw Europy  i Świata Seniorów w Karate WKF w 2020 r.

Zgłoszenia na zawody wyłącznie on-line na stronie:  wkf.sportsid.org  – do 9 czerwca 2019 r. W Mistrzostwach mogą brać udział tylko Kluby zrzeszone w Polskiej Unii Karate z opłaconą składką członkowską za rok 2019 oraz Kluby zrzeszone w Polskim Związku Karate Tradycyjnego.

Zawody zostaną przeprowadzone według przepisów karate WKF,  oraz Regulaminu przeprowadzania Zawodów Polskiej Unii Karate.

Zespół Sędziowski na Mistrzostwa Polski powołany zostanie przez Przewodniczącego Komisji Sędziowskiej Polskiej Unii Karate.

REGULAMIN MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW DO POBRANIA
PLAKAT MISTRZOSTW

Mp2019

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content