Karate Polska

Mistrzostwa PUK Tczew 2020

Mppuk

W dniach 24-25 października b.r. w Tczewie (woj. pomorskie) odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polskiej Unii Karate w kategoriach: junior młodszy (14-15 lat), junior (16-17 lat) i młodzieżowiec (18-20 lat) oraz Mistrzostwa Polskiej Unii Karate Seniorów w Karate WKF.

W mistrzostwach wzięło udział 220 zawodniczek i zawodników z 47 klubów – członków Polskiej Unii Karate.

W klasyfikacji medalowej zwyciężył Klub Sportowy Olimp Łódź z dorobkiem: 7 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowych medali przed Klubem Sportowym Gokken i Pleszewskim Klubem Karate.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw okazał się Dawid Sobkowiak reprezentujący Pleszewski Klub Karate, wyprzedzając kolegę klubowego – Kacpra Vogta. Na miejscu trzecim uplasowała się Natalia Kuzioła z Klubu Sportowego Senshi Tczew.

Zawody zostały rozegrane w pełnym reżimie sanitarnym, bez udziału publiczności

Dla przypomnienia – Zarząd Polskiej Unii Karate działając w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie zawodników, trenerów, sędziów i ekip, został zmuszony do podjęcia w dniu 15.10.2020r. decyzji o wyłączeniu kryterium rankingowego we wszystkich imprezach zaplanowanych w kalendarzu PUK (w tym Młodzieżowych i Seniorskich Mistrzostw Polskiej Unii Karate) do końca 2020r.

Wyniki zawodów:

  1. Klasyfikacja medalowa (klubowa): https://www.sportdata.org/karate/ausschreibungen/5590/Medals_Club.pdf
  2. Klasyfikacja medalowa (zawodnicy): https://www.sportdata.org/karate/ausschreibungen/5590/Medals_Competitors.pdf
  3. Oficjalne wyniki: https://www.sportdata.org/karate/ausschreibungen/5590/Results.pdf

Organizatorem mistrzostw był miejscowy klub Senshi Tczew.

Mppuk

Mppuk

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content