Karate Polska

NAJŚWIEŻSZE WIEŚCI Z SANTIAGO – MŚ w cieniu zamieszek

Santiago

Po spotkaniu z władzami World Karate Federation oraz przedstawicielami lokalnych władz i uzyskaniu zapewnień o dochowaniu wszelkiej staranności w celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa dla ekip i przeprowadzenia zawodów, Polska Unia Karate podjęła decyzję o występie Reprezentacji PUK na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Olimpijskim Karate WKF w Santiago de Chile. Organizator imprezy zmienił pierwotnie przyjęty program zawodów, dzięki czemu każdy dzień zawodów będzie koncentrował się tylko na jednej kategorii wiekowej od eliminacji do finałów wraz z ceremonią medalową.
Ze względu na okoliczności, tj. zamieszki na ulicach Santiago i stan wyjątkowy, odwołano ceremonię uroczystego otwarcia Mistrzostw. Zawody muszą się odbyć bez udziału publiczności, a na hali w dniu zawodów będą mogli przebywać tylko zawodnicy aktualnie startujący wraz z trenerami i oficjalną delegacją.
Pomimo dramatycznych okoliczności w całej ekipie panuje zrozumienie dla zaistniałej sytuacji i pełna mobilizacja. Wszyscy mamy nadzieję na udany start naszej młodzieży. Trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia w Polsce.

fot. Konrad Połtorzecki

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content