Karate Polska

Nowe władze Polskiej Unii Karate

Img 1023

Informujemy, że w dniu 10 października 2020  w Polednie k. Bydgoszczy, odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Unii Karate,  na którym zostały wybrane nowe władze naszej organizacji.

   Prezesem  ponownie został Paweł Połtorzecki. W skład  Zarządu zostali wybrani Mariusz Pełka, Marcin Osiejewski, Andrzej Zaleski, Wiesław Grochowina.

  Do Komisji Rewizyjnej wybrani zostali: Józef Sołtysiak, Zbigniew Sworeń, Marek Pawlaczyk. Tego samego dnia odbyło się pierwsze Zebranie Komisji Rewizyjnej, która wybrała Przewodniczącego  Józefa Sołtysiaka.

W dniu 11.10.2020 odbyło się pierwsze zebranie nowego Zarządu Polskiej Unii Karate. Zarząd ukonstytuował się następująco:

Sekretarz generalny – Mariusz Pełka

Wiceprezes – Marcin Osiejewski

Wiceprezes – Andrzej Zaleski

Członek Zarządu –  Wiesław Grochowina

Szczegółowe informację dotyczące zakresu działalności poszczególnych członków Zarząd poda wkrótce.

Dziękujemy wszystkim Delegatom z udział w Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu oraz ustępującym Członkom Zarządu i Komisji Rewizyjnej za poświęcony czas i pracę na rzecz naszej karateckiej organizacji.

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content