Karate Polska

POLISH OPEN WKF – Zaproszenie i regulamin zawodów

Coverphoto Fb 2021

Po raz 15 w stolicy Podbeskidzia będziemy gościć karateków z całego Świata, którzy rywalizować będą w jednym z największych w Europie turniejów karate olimpijskiego – Polish Open. Zawody odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Pana Jarosława Klimaszewskiego oraz Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego Pana Andrzeja Kraśnickiego.

Już teraz swój udział zapowiedziały kadry narodowe Węgier, Danii, Norwegii, Słowacji, Czech oraz Ukrainy. Dla wielu zawodników będzie to ostatni sprawdzian przed odbywającymi się w listopadzie Mistrzostwami Świata w Dubaju.

Sędzią głównym zawodów jest Pan Javier Escalante – Przewodniczący Światowej Komisji Sędziowskiej WKF oraz Pan Robert Hamara – Sekretarz Światowej Komisji Sędziowskiej WKF.

Dla klubów członkowskich Polskiej Unii Karate jest to turniej rankingowy o randze zawodów międzynarodowych.

Punkty zdobyte do rankingu PUK mnożone są przez faktor 5!

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem zawodów:

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content