Karate Polska

POWOŁANIA KADRY POLSKIEJ UNII KARATE NA MŚ Santiago

Img 4132

Bielsko-Biała, 10.07.2019r.

 

POWOŁANIA KADRY POLSKIEJ UNII KARATE NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

KADETÓW, JUNIORÓW i U-21

SANTIAGO /CHILE/23-27.10.2019

 

KATA INDYWIDUALNE:

KADECI:

  1. Janota Joanna – Atemi Bielsko-Biała
  2. Niedziela Wojciech – Dynamic Poznań /po przeniesieniu punktów z kategorii młodzika nr 1 kategorii kadet/

JUNIORZY:

  1. Styczyńska Joanna – KK Kamikaze Szczecin
  2. Cieślik Szymon– LZS Głubczyce

U 21:

  1. Gaweł Eliza – Atemi Bielsko-Biała
  2. Dobrzyński Mikołaj – Atemi Bielsko-Biała

KUMITE   INDYWIDUALNE:    

 

U 21  KOBIETY:

  1. (-50 kg) Kuzioła Natalia -KSK SENSHI Tczew
  2. (-55 kg) Sabiecka Julia – KSK SENSHI Tczew
  3. (-61 kg) Mikulska Weronika -Budokan Wrocław
  4. (-68 kg) Grejner Wiktoria -Nidan Zawadzkie
  5. (+68 kg) Banat Paulina -Budokan Wrocław

U21  MĘŻCZYŹNI:

  1. (-60 kg) Kleniewski Bartosz -Yamabishi Bydgoszcz
  2. (-67 kg) Sabiecki Miłosz -KSK Senshi Tczew
  3. (-75 kg) Vogt Filip -Pleszewski KK
  4. (-84 kg) Vogt Kacper -Peszewski KK/po przeniesieniu punktów z kategorii juniora nr 1 w kategorii U-21/
  5. (+84 kg) Pająk Łukasz -Harasuto Łódź

JUNIORKI:

  1. (-48 kg) Maria Kerner -Inowrocławski KSK
  2. (-53 kg) Klaudia Sokołowska -Kaisho Białystok
  3. (-59 kg) Godlewska Magdalena -Pleszewski KK
  4. (+59) Szurowska Izabela -Rawicki KK „Surem”

JUNIORZY:

  1. (-55kg) Szprancel Szymon -Nidan Zawadzkie
  2. (-61 kg) Kiszko Jakub -Białostocki KK
  3. (-68 kg) Szewczyk Krzysztof -Olimp Łódź
  4. (-76 kg) Piotrkowski Adam – Gokken Chwaszczyno
  5. (+76 kg) Sobkowiak Dawid -Pleszewski KK

KADETKI:

  1. (-47 kg) Bladowska Julia-Gokken Chwaszczyno /po przeniesieniu punktów z mlodziczek nr 1 w kategorii kadetak/
  2. (-54 kg) Skuras Amelia -Gokken Chwaszczyno
  3. (+54 kg) Gackowska Amelia -KK Kamikaze Szczecin

KADECI:

  1. (-52 kg) Opas Aleksander -Budokan Wrocław
  2. (-57 kg) Dziuda Dominik -Olimp Łódź
  3. (-63 kg) Bartosz Kędzierski -KK Champion Team Łódź
  4. (-70 kg) Jarocki Hubert -Olimp Łódź
  5. (+70 kg) Stohnij Patryk -KK Arashi Legnica

TRENERZY

Patryk Went

Maciej Gawłowski

Arkadiusz Stubba

Bartosz Sołtysiak-trener pomocniczy

 

Orientacyjny koszt wyjazdu wynosi około  5500 zł i zawiera , przelot , noclegi /śniadanie/,  startowe i ubezpieczenie.

Wszystkie wyżej wymienione osoby proszone są o potwierdzenie  udziału w Mistrzostwach Świata Kadetów, Juniorów i U-21 do dnia 22.07.2019 na adres biura PUK /biuro@karate-polska.pl/.

Wpłaty wyżej wymienionej kwoty na konto PUK w terminie 23.07-2.08.2019.

 

W razie wątpliwości związanych z powołaniem, proszę o kontakt z trenerami:

– Marek Chwiralski tel. 733 331 676

– Patryk Wendt tel. 880 005 630

 

 

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Więcej

Galeria

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub