Karate Polska

Rankingowe zawody PUK – Bydgoszcz i Tczew

Rankingowe Marzec

W marcu karatecy zrzeszeni w Polskiej Unii Karate dwukrotnie rywalizowali w zawodach rankingowych.

6-7 marca odbyły się zawody rankingowe Polskiej Unii Karate – XX Central Europe Open w Bydgoszczy. Organizatorem zawodów był Klub Karate Shotokan/wkf Bushi-Do Bydgoszcz. 

Nie było to łatwe zadanie, ze względu na reżim sanitarny. Stanęliśmy (Organizator oraz Polska Unia Karate) na wysokości zadania, co wykazały kontrole. W zawodach udział wzięli zawodnicy z 67 klubów z pięciu państw.

20-21 marca 2021 odbyła się VIII Edycja Energa Grand Prix Tczew Karate WKF 2021 organizowana przez Sportowy Klub Karate Senshi Była to kolejna impreza rankingowa Polskiej Unii Karate organizowana w reżimie sanitarnym. W zawodach wzięli udział zawodnicy z sześciu państw.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i sędziom za zachowanie zgodne z wytycznymi antycovidowymi i fantastyczną sportową rywalizację.

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content