Karate Polska

System kwalifikacji do Kadry PUK na ME U21 i ME Seniorów 2020

Ekf

System kwalifikacji do Kadry Polskiej Unii Karate na Mistrzostwa Europy Kadetów, Juniorów i U-21
w Karate WKF Budapeszt 06-09-02.2020r.

Do reprezentacji Polskiej Unii Karate na Mistrzostwa Europy  kwalifikować się będą zawodnicy, którzy wywalczyli największą ilość punktów /załącznik nr 1, tabela klasyfikacyjna, zawody międzynarodowe/ w kategorii (senior ,U21), junior, kadet.

  1. Na Mistrzostwach Europy obsadzone będą tylko te kategorie, w których zawodnicy otrzymają pozytywną rekomendację trenerów PUK.
  2. Trener Kadry ma prawo do powołania zawodnika na Mistrzostwa Europy z tzw. dziką kartą, której zatwierdzenie następuje przez Zarząd PUK na podstawie wniosku i uzasadnienia Trenera Kadry PUK.
  3. Datą zakończenia kwalifikacji i jednocześnie datą powołania Kadry jest 20.01.2020r.
  4. W Mistrzostwach Europy Polska Unia Karate przewiduje start tylko tych zawodników, którzy zostali powołani przez Trenera Reprezentacji Polskiej Unii Karate.

System kwalifikacji do Kadry Polskiej Unii Karate na Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate WKF Baku 25-29.03.2020r.

  1. Ranking World Karate Federation (setopen.sportdata.org/wkfranking) – w pierwszej  kolejności do udziału kwalifikują się zawodnicy/zawodniczki zajmujący najwyższe miejsca w pierwszej 50 rankingu WKF.
  1. Do reprezentacji Polskiej Unii Karate na Mistrzostwa Europy kwalifikować się będą zawodnicy, którzy wywalczyli największą ilość punktów /załącznik nr 1, tabela klasyfikacyjna, zawody międzynarodowe/ i wypełnili minima kwalifikacyjne .
  2. Na Mistrzostwach Europy obsadzone będą tylko te kategorie, w których zawodnicy osiągną wyżej wymienione minima kwalifikacyjnwe i otrzymają pozytywną rekomendację trenerów PUK.
  3. Trener Kadry ma prawo do powołania zawodnika na ME z tzw. dziką kartą, której zatwierdzenie następuje przez Zarząd PUK na podstawie wniosku i uzasadnienia Trenera Kadry PUK.
  4. Datą zakończenia kwalifikacji i jednocześnie datą powołania Kadry jest 26.02.2020r.
  5. W Mistrzostwach Europy Polska Unia Karate przewiduje start tylko tych zawodników, którzy zostali powołani przez Trenera Reprezentacji Polskiej Unii Karate.
Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content