Karate Polska

System kwalifikacji na Mistrzostwa Świata w Karate

Wkfmadrid

System kwalifikacji do Kadry Polskiej Unii Karate
na Mistrzostwa Świata w Karate
Madryt, 05.11- 11.11.2018 r.

    1. Ranking World Karate Federation (sportdata.org/wkfranking) – w pierwszej kolejności do udziału kwalifikują się zawodnicy/zawodniczki zajmujący najwyższe miejsca w pierwszej 50 rankingu WKF.
  1. Ranking Polskiej Unii Karate obejmujący 3 turnieje:
  • Budapest Open – 8-9.09.2018
  • Polish Open – 5-7.10.2018
  • Euro Grand Prix Pilsen – 13-14.10.2018

Punkty do kwalifikacji na Mistrzostwa Świata będzie można zdobywać w trzech turniejach wyżej wymienionych. Do reprezentacji Polskiej Unii Karate na Mistrzostwa Świata kwalifikować się będą zawodnicy, którzy wywalczyli największą ilość punktów /załącznik nr 1, tabela klasyfikacyjna, zawody międzynarodowe/. Na Mistrzostwach  Świata  obsadzone będą tylko te kategorie, w których zawodnicy osiągną zadowalające wyniki i otrzymają pozytywną rekomendację trenerów PUK.

  1. Trener Kadry ma prawo do powołania zawodnika na MŚ z tzw. dziką kartą, której zatwierdzenie następuje przez Zarząd PUK na podstawie wniosku i uzasadnienia Trenera Kadry PUK.
  2. Datą zakończenia kwalifikacji i jednocześnie datą powołania Kadry jest 16.10.2018 r.
  3. W Mistrzostwach Świata Polska Unia Karate przewiduje start tylko tych zawodników, którzy zostali powołani przez Trenera Reprezentacji Polskiej Unii Karate.

Zarząd  PUK

DOKUMENT DO POBRANIA W PDF

 

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content