Karate Polska

UCHWAŁA ZARZĄDU POLSKIEJ UNII KARATE NR 163 Z DNIA 17.05.2023R. W SPRAWIE ZMIANY TERMINU WALNEGO ZGROMACZENIA SPRAWOZDAWCZEGO PUK

UCHWAŁA ZARZĄDU POLSKIEJ UNII KARATE NR 163 Z DNIA 17.05.2023R. W SPRAWIE ZMIANY  TERMINU WALNEGO ZGROMADZENIA SPRAWOZDAWCZEGO PUK.

 

1.W związku z licznymi prośbami ze strony klubów członkowskich w sprawie zmiany terminu, spowodowane licznymi aktywnościami sportowymi w tym dniu zarząd przychyla się do wniosku o zmianę terminu na:

Zarząd Polskiej Unii Karate niniejszą Uchwałą wyznacza termin pierwszy Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego PUK 18 czerwca 2023 godzina 11:00.

W przypadku , gdyby nie mogło się odbyć w terminie pierwszym Zarząd PUK wyznacza drugi termin Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego PUK 18 czerwca 2023 godzina 11:30.

 

 

 

Uchwała wchodzi w życie w dniu przyjęcia.

Uchwała została przyjęta w głosowaniu jawnym większością głosów.

Sporządził: Sekretarz Generalny – Mariusz Pełka

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content