Karate Polska

UCHWAŁA ZARZĄDU POLSKIEJ UNII KARATE NR 168 Z DNIA 26.05.2023R. W SPRAWIE ROZPATRZENIA ODWOŁANIA OD DECYZJI KOMISJI DYSCYPLINARNEJ

UCHWAŁA ZARZĄDU POLSKIEJ UNII KARATE NR 168 Z DNIA 26.05.2023R. W SPRAWIE ROZPATRZENIA ODWOŁANIA OD DECYZJI KOMISJI DYSCYPLINARNEJ.

 

 

Zarząd Polskiej Unii Karate  niniejszą Uchwałą  podtrzymuje w mocy orzeczenia Komisji Dyscyplinarnej z dnia 09.05.2023 wobec trenera Krzysztofa Gliny oraz zawodniczki, odrzucając odwołania w obu sprawach skierowane przez Przewodniczącego Komisji Sędziowskiej Wiesława Grochowinę pod warunkiem zamieszczenia przeprosin przez trenera  na FB z zablokowaniem możliwości komentarzy.

Podczas rozpatrywania sprawy zostały postawione dwa wnioski formalne o wykluczenie z rozpatrywania odwołania członków zarządu: Wiesława Grochowiny i Marcina Osiejewskiego.  W/w członkowie zarządu zostali wykluczeni z orzekania.

Uzasadnienie: zarząd w składzie trzyosobowym po zapoznaniu się z dokumentami sprawy, wysłuchaniem członków KD oraz wnioskodawcy odwołania nie dopatrzył się dodatkowych okoliczności, które miały by wpływ na zmianę orzeczenia KD.

 

Uchwała wchodzi w życie w dniu przyjęcia.

Uchwała została przyjęta w głosowaniu jawnym większością głosów.

Sporządził: Sekretarz Generalny – Mariusz Pełka

Od n/n decyzji II instancji (ostatecznej wewnątrz związku) przysługuje odwołanie  do Trybunału Arbitrażowego do Spraw Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim. Skargę wnosi się do Trybunału w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia.

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content