Karate Polska

UCHWAŁA ZARZĄDU POLSKIEJ UNII KARATE NR 182 Z DNIA 17.10.2023R. W SPRAWIE ZŁAMANIA REGULAMINÓW POLSKIEJ UNII KARATE PRZEZ ORGANIZATORA MMM STREFA B.

UCHWAŁA ZARZĄDU POLSKIEJ UNII KARATE NR 182 Z DNIA 17.10.2023R. W SPRAWIE ZŁAMANIA REGULAMINÓW POLSKIEJ UNII KARATE PRZEZ ORGANIZATORA MMM STREFA B.

 

  1. Zarząd Polskiej Unii Karate w związku z ponownym złamaniem Regulaminu MMM  oraz Regulaminu Organizacji Zawodów Karate w PUK oraz narażeniem bezpieczeństwa zawodników,  nakłada zakaz organizacji zawodów, we wszystkich kategoriach, na czas od 17.10.2023 do 31.12.2024 na Arkadiusza Borowicza i wszystkie organizacje z którymi jest powiązany osobiście i przez członków rodziny.

 

Decyzja jest ostateczna. Przysługuje odwołanie do Walnego Zgromadzenia PUK. Złożenie odwołania nie wstrzymuje zakazu.

 

Uzasadnienie:

Podczas MMM w Śremie  14 października 2023 stwierdzono: niewymiarowe tatami, brak zachowanych regulaminowych stref bezpieczeństwa, tatami przy ścianach, brak oznakowania MMM.

Do nieprawidłowości doszło po raz drugi, w roku 2022 doszło do identycznych nieprawidłowości. Organizator był poinformowany osobiście o niedociągnięciach w zeszłym roku oraz poinformowany miesiąc przed tegorocznymi zawodami i upomniany do poprawienia błędów z zeszłego roku. Wymiar kary wynika z rangi imprezy, przewinienia (zagrożenie zdrowia i życia zawodników) oraz recydywy.

 

 

 

Uchwała wchodzi w życie w dniu przyjęcia.

Uchwała została przyjęta w głosowaniu jawnym większością głosów.

Sporządził: Sekretarz Generalny – Mariusz Pełka

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content