Karate Polska

UCHWAŁA ZARZĄDU POLSKIEJ UNII KARATE NR 191 Z DNIA 29.11.2023R. W SPRAWIE ZATWIERDZENIA ZMIAN W REGULAMINIE ORGANIZACJI ZAWODÓW ORAZ REGULAMINIE UZYSKIWANIA CZŁONKOWSTWA W POLSKIEJ UNII KARATE POLSKIM ZWIĄZKU SPORTOWYM, UPRAWNIAJĄCEGO KLUBY DO UDZIAŁU WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM W SPORCIE KARATE.

UCHWAŁA ZARZĄDU POLSKIEJ UNII KARATE NR 191 Z DNIA 29.11.2023R. W SPRAWIE ZATWIERDZENIA ZMIAN W REGULAMINIE ORGANIZACJI ZAWODÓW ORAZ REGULAMINIE UZYSKIWANIA CZŁONKOSTWA W POLSKIEJ UNII KARATE POLSKIM ZWIĄZKU SPORTOWYM, UPRAWNIAJĄCEGO KLUBY DO UDZIAŁU WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM W SPORCIE KARATE.

 

  1. Zarząd Polskiej Unii Karate zatwierdza zmiany w REGULAMINIE ORGANIZACJI  ZAWODÓW. Zmienione przepisy obowiązują na zawodach od 01.01.2024r.

PUK_regulamin_uzyskiwania_czlonkostwa_uchwała_nr_113_2022_nr_191_2023

  1.  Zarząd Polskiej Unii Karate  zatwierdza zmiany w REGULAMINIE UZYSKIWANIA CZŁONKOSTWA W POLSKIEJ UNII KARATE POLSKIM ZWIĄZKU SPORTOWYM, UPRAWNIAJĄCEGO KLUBY DO UDZIAŁU WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM W SPORCIE KARATE.  Zmienione przepisy obowiązują  od 01.01.2024r.

Regulamin Organizacji i Przeprowadzania Zawodów PUK_29.11.2023

Zał. nr 1 do ROiPZawodów_Wprowadzanie zawodów do Kalendarza PUK_29.11.2023

Zał. nr 2 do ROiPZawodów_ Kategorie Zawodów PUK

 

Uchwała wchodzi w życie w dniu przyjęcia.

Uchwała została przyjęta w głosowaniu jawnym większością głosów.

Sporządził: Sekretarz Generalny – Mariusz Pełka

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content