Karate Polska

VI Grand Prix Tczewa 21-22.04.2018r.

Wtle2

Już po raz 6. w Tczewie odbyły się jedne z największych zawodów Karate w Polsce – Grand Prix ENERGA CUP. Organizatorem zawodów był Tczewski Klub Karate SENSHI przy współudziale Polskiej Unii Karate.

W turnieju wzięło udział 785 zawodników z 59 klubów z Polski oraz zagranicy. Pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej zajął klub Sen-Bin z Kijowa, którego zawodnicy zdobyli aż 25 złotych medali. Na drugim miejscu z dorobkiem 8 złotych krążków, uplasował się klub Union Lwów. Trzecie miejsce, a zarazem pierwsze spośród polskich klubów, zajął klub Gokken z Chwaszczyna.

Warto dodać, że dla wielu zawodników był to jeden z ostatnich sprawdzianów przed zbliżającą się najważniejszą imprezą sportową na starym kontynencie jaką są Mistrzostwa Europy Seniorów, które odbędą się w dniach od 10 do 13 maja 2018 roku w Nowym Sadzie (Serbia).

Wyniki oraz klasyfikacja medalowa: https://tczew.karatecup.pl/wyniki/klasyfikacja-medalowa-kluby/

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content