Karate Polska

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Polskiej Unii Karate

Img 20190609 104244

W dniu 9 czerwca 2019 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej odbyło się pierwsze Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Polskiej Unii Karate. W zebraniu udział wzięło 2/3 przedstawicieli członków zwyczajnych PUK oraz zaproszeni goście.

Podczas zebrania, delegaci zapoznani zostali ze sprawozdaniem merytorycznym z działalności Polskiej Unii Karate i sprawozdaniem finansowym za 2018 r. W wyniku przeprowadzonego głosowania, przedstawione sprawozdania zostały przyjęte przez delegatów jednogłośnie.

W trakcie dalszej dyskusji Prezes Zarządu Pan Paweł Połtorzecki wskazał aktualny stan i przyszłe działania zmierzające do uregulowania obecnej sytuacji prawnej m.in. w zakresie uzyskania przez Polską Unię Karate statusu związku sportowego i podpisanego porozumienia z Polskim Związkiem Karate Tradycyjnego.

Ponadto w trakcie obrad podjęto uchwałę określającą warunki i zasady udziału zawodników zrzeszonych w Klubach członkowskich Polskiej Unii Karate w zawodach Karate rozgrywanych na terenie Polski oraz w zawodach Karate rozgrywanych poza granicami Polski.

UCHWAŁA DO POBRANIA W PDF

Zarząd Polskiej Unii Karate składa serdeczne podziękowania wszystkim biorącym udział w Walnym Zgromadzeniu za poświęcony czas i cenne uwagi.

W imieniu Zarządu

Paweł Połtorzecki
Prezes Zarządu

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content