Karate Polska

ZAWODY RANKINGOWE – PLESZEW

Kps 2127 (niestandardowy)

Szanowni Państwo,

w związku z przedłużającą się sytuacją pandemiczną i brakiem pewności co do zasad  dotyczących podróżowania poza granice naszego kraju, Zarząd Polskiej Unii Karate rekomenduje aby zawody rankingowe 7th Central Poland Open GP Pleszew, które nie mogły się odbyć w terminie 17-18.04.2021r., przeprowadzić w dniach 05-06.06.2021r., tj. w terminie Karate 1 Youth League Limasol (Cypr).

W ramach planowanego turnieju w Pleszewie, konkurencje rankingowe zostaną rozegrane wyłącznie dla kategorii U14, U16, U18 i U21.

Jesteśmy przekonani, że w obecnych okolicznościach i u progu wyłonienia Kadry na Mistrzostwa Europy juniorów młodszych, juniorów i U21 w Tampere (sierpień 2021), takie rozwiązanie da możliwość sprawdzenia umiejętności w zawodach rankingowych PUK znacznie większej grupie zawodniczek i zawodników niż zawody na Cyprze.

W przypadku decyzji danego klubu o wyborze startu w Karate 1 Youth League Limasol, punkty uzyskane za start w tej imprezie, oczywiście zostaną zaliczone do rankingu PUK.

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content