Karate Polska

Informacja w sprawie postanowienia Sądu Okręgowego.

5b38a9e208072 O Full

W nawiązaniu do komunikatu zamieszczonego na stronie http://polskizwiazekkarate.pl/akt-oskarzenia-przeciwko-dzialaczom-puk/ Zarząd Polskiej Unii Karate informuje, że postanowieniem z dnia 22 listopada 2018 r. Sąd Okręgowy w Warszawie utrzymał w mocy postanowienie Sądu Rejonowego w Warszawie w przedmiocie umorzenia postępowania prowadzonego z oskarżenia prywatnego z art. 212 § 2 kk wobec członków Zarządu Polskiej Unii Karate i ówczesnego Przewodniczącego Komisji Sędziowskiej PUK.
W uzasadnieniu sądów obu instancji nie dopatrzono się jakichkolwiek uchybień Zarządu PUK i Przewodniczącego Komisji Sędziowskiej PUK wobec Polskiego Związku Karate uznając prywatny akt oskarżenia jako całkowicie bezzasadny.
Ponadto wydano postanowienie o zwrocie przez Polski Związek Karate kosztów wydatków związanych z ustanowieniem obrońcy poniesionych przez osoby wobec których skierowano prywatny akt oskarżenia.

POSTANOWIENIE SĄDU W PDF

Dołącz do nas na facebooku
Więcej

Wyszukiwarka klubów

Multimedia

Więcej

Wyszukiwarka klubów

Znajdź swój klub

Multimedia

Polska Unia Karate informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij
Skip to content